Czwartek, 13 czerwca 2024

Binder

3 maja 2021

Każdy samochód wymaga regularnej pielęgnacji i konserwacji, aby zachować oryginalny wygląd. Wysokiej jakości kosmetyki samochodowe od firmy Binder pomogą zapobiegać przedwczesnym awariom pojazdu, zapewniając jednocześnie jego efektywną, długotrwałą eksploatację.

Binder to marka premium produktów samochodowych opracowanych i produkowanych w Korei Południowej. Firma jest znana ze swoich roztworów hydrofobowych i dwutlenku krzemu (SiO2), które stosuje w szamponach i woskach.

Sygnowane przez Binder szampony przeznaczone są do pielęgnacji karoserii. Dzięki nim możliwe jest nie tylko usuwanie kurzu i brudu. Dodatkowo tworzą na powierzchni warstwę ochronną, która eliminuje gromadzenie się kurzu. Składają się z komponentów, które zapewniają ochronę lakieru samochodu i nadają mu połysk. Aktywne detergenty usuwają plamy z oleju i tłuszczu. Szampony z woskiem chronią organizm przed czynnikami żrącymi, ułatwiają późniejsze polerowanie i chronią skórę dłoni. Binder ma ogromny wybór produktów do pielęgnacji wnętrz samochodów - środków czyszczących, gumy, winylu i tworzyw sztucznych, tekstyliów, produktów ochronnych itp., A także wysoce specjalistycznych produktów, takich jak środki czyszczące i ochronne do dachów. Nowością na jest nanoceramiczna powłoka korpusu, która dodaje połysku lakieru i chroni lakier. Preparat do pielęgnacji ciała z powłoką ceramiczną wydłuża jego żywotność i wzmacnia działanie hydrofobowe.

Uporczywe plamy na siedzeniach, a także brud na panelu to coś, czego nie da się usunąć konwencjonalnymi metodami. Dlatego warto tu zastosować specjalne chemikalia samochodowe marki Binder. Po nałożeniu na tapicerkę przyciągają brud na powierzchnię i sprawiają, że można go wygodnie i szybko usunąć szmatką. Pomogą przywrócić dawny połysk wszystkim plastikowym elementom wnętrza. W przypadku komory silnika pomocny będzie spray marki Binder do czyszczenia komory silnika, a także usuwania rozpuszczającego się oleju, zanieczyszczeń związanych z tłuszczami oraz plamy bitumiczne i pył ścierny z klocków hamulcowych. Spray antykorozyjny komory silnika to wodoodporny lakier ochronny kompatybilny z gumą i tworzywami sztucznymi. Specjalnie zaprojektowany spray Binder na okres zimowy służy do pielęgnacji zamków i zapewnia niezawodne smarowanie, bezbłędne działanie zamków oraz zapobiega ich zamarzaniu w okresie zimowym przez długi czas. Płyn do szyb przeciw zamarzaniu to połączenie detergentów, środków czyszczących i środków rozmrażających, które zapobiegają zamarzaniu szkła.

Autokosmetyki marki Binder to cała galeria środków o specjalnym, unikalnym składzie, które skutecznie i szybko odnawiają wszelkie czyszczone powierzchnie, a jednocześnie gwarantują właściwą ochronę samochodu przed wpływami natury. Stosując chemię samochodową marki Binder przedłużysz żywotność auta.

Oprócz klasycznych kosmetyków samochodowych w ofercie firmy znajdziemy też ekologiczne środki czyszczące do wszystkich typów kokpitów. Odświeżają kolor powierzchni, nadają jej właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antystatyczne. Z kolei środek czyszczący do wszystkich typów kokpitów, matuje powierzchnię, pozostawia lekki, bardzo przyjemny zapach. Nadaje powierzchni właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antystatyczne. Spowalnia proces starzenia się plastiku. Uniwersalna pianka nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów tapicerki. Mocna pianka skutecznie usuwa brud i plamy z głębokich warstw tkaniny, nadając siedzeniom z tkaniny, tapicerce, winylowej tapicerce i dywanom nowy wygląd.