Czwartek, 13 czerwca 2024

Good Stuff

11 maja 2021

Good Stuff to nowa polska marka, pod którą sprzedawane są profesjonalne kosmetyki samochodowe.

Oferta

W ofercie znajdziemy między innymi kosmetyki do pielęgnacji auta. Wszystkie produkty bazują na najlepszych jakościowo składnikach, a podczas ich tworzenia korzysta się z najnowocześniejszych technologii. To też środki i płyny do mycia samochodów, jednakowo od wewnątrz jak też z zewnątrz. W ofercie firmy są także środki, które zapewniają maksymalną ochronę dla lakieru oraz usuwania zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju, także tych metalicznych. Kosmetyki oferowane przez Good Stuff pozwalają samodzielnie i w szybki sposób oczyścić wnętrze samochodu, wszystkie elementy skórzane, tapicerkę oraz wykładziny. To też środki do ochrony opon czy felg oraz zabezpieczenia do opon. Firma produkuje też wszelkie akcesoria, które są niezbędne do czyszczenia powierzchni samochodu. Chodzi tu o ściereczki, pędzelki oraz inne produkty produkowane z wykorzystaniem mikrofibry. Wszystkie kosmetyki nadają się do czyszczenia samochodu, ale też innych powierzchni metalicznych, a nawet drewna.

Zalety

Największe zalety kosmetyków Good Stuff to niezawodność i wydajność - środki pozwalają ożywić wygląd pojazdu w krótkim czasie. Kompozycja zawiera niezwykle delikatne składniki. Nabłyszczają i pozwalają pozbyć się zarysowań - ponadto pasty zapobiegają pęknięciom i korozji. Bezpieczeństwo środowiska - substancje można bez obaw stosować, nie emitują do środowiska szkodliwych i toksycznych substancji;

Dbałość o samochód

Czyszczenie samochodu jego wnętrza i tapicerka, a także akcesoria nie tylko gwarantują, że pojazd wygląda świetnie, ale też przedłużają jego żywotność. Regularne mycie auta to świetny sposób na zachowanie jego ogólnego wyglądu. Istnieje kilka sposobów czyszczenia samochodu. Właściciele mają do wyboru samodzielne umycie auta lub zabranie go do komercyjnej myjni samochodowej. Ręczne mycie samochodu jest łatwym i niedrogim sposobem na utrzymanie pojazdu w czystości. Wystarczy wąż, dobry produkt do mycia samochodu, gąbki, szczotki, wosk samochodowy i miękkie ręczniki. Odkurzanie to świetny sposób na utrzymanie samochodu w czystości oraz usunięcie luźnego kurzu i suchych drobinek brudu osadzonego w siedzeniach i wnętrzach. Tkanina używana do pokrowców na deskę rozdzielczą to welur, nylon lub poliester przypominający dywan, który nie jest śliski, odporny na działanie promieni słonecznych i łatwy w utrzymaniu. Kosmetyki samochodowe obejmują środki czyszczące, myjące, ochronne, polerujące i chemikalia. Z reguły do pielęgnacji powierzchni lakierowanych samochodów potrzebne są szampony samochodowe. Szampon samochodowy nabłyszcza, chroni przed zarysowaniami, doskonale usuwa zabrudzenia, ponieważ zawiera środki powierzchniowo czynne. Pienienie szamponów samochodowych jest silniejsze w porównaniu z płynami do mycia naczyń w domu. Ponadto te ostatnie mają podwyższony (zasadowy) poziom pH, co grozi zniszczeniem powłoki automatycznej. Dlatego nie możesz używać domowych (a tym bardziej kuchennych) środków do pielęgnacji samochodu. Szampony mogą wzmocnić wyrazistość i jasność koloru. Lakiery stosuje się po umyciu i całkowitym wysuszeniu lakieru. Środki czyszczące chronią samochód przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Środki czyszczące w ofercie Good Stuf przeznaczone są do szkła, tarcz kół, winylu, gumy i tworzyw sztucznych, a także są zdolne do transmutacji rdzy. Pielęgnacja kabiny przy pomocy środków czyszczących pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym plam olejowych i nalotu tytoniowego.