Czwartek, 13 czerwca 2024

Soft99

13 maja 2021

Soft99 to założona w 1954 roku japońska firma będąca liderem w produkcji i sprzedaży chemii samochodowej i kosmetyków samochodowych. Produkty firmy są eksportowane do ponad 20 krajów na całym świecie. To dzięki wysokim właściwościom konsumenckim firma nie tylko zajmuje znaczną część rynku krajowego, ale z powodzeniem eksportuje swoje produkty na cały świat. Od 2000 roku produkty Soft99 pojawiły się też w Polsce i podbijają rynek, właśnie dzięki swoim cechom jakościowym i rozsądnej polityce cenowej.

Marka jest znana miłośnikom motoryzacji i profesjonalistom z całego świata. Produkty Soft99 to legendarna japońska jakość, szeroki asortyment i odpowiednia polityka cenowa. Soft99 dostarcza produkty tylko na rynek motoryzacyjny, ale także chemię samochodową. Najbardziej znanym produktem firmy Soft99 jest Fusso Coat. Lakier Fusso Coat powstał jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, ale technologicznie jest tak zaawansowany, że jest sprzedawana do dziś, a jego właściwości uważane są za wyjątkowe.

Asortyment firmy jest zróżnicowany i obejmuje pasty i powłoki do karoserii, produkty do pielęgnacji wnętrza samochodu, farby i produkty do naprawy karoserii, różne środki czyszczące i szampony, serię wodoodpornych produktów szklanych Glaco i wiele więcej. Wysoka jakość i doskonałe właściwości konsumenckie produktów Soft99 zyskują coraz większą popularność wśród właścicieli samochodów. Soft99 może się pochwalić posiadaniem certyfikatów ISO 9001 i ISO 14001. 40% past sprzedawanych w Japonii jest wytwarzanych przez Soft99. W asortymencie firmy znajduje się wiele produktów do czyszczenia, konserwacji i ulepszania właściwości lakieru i innych elementów samochodu:

• Pasty i powłoki do karoserii

• Powłoki szklane

• Autochemia

• Pasty samochodowe - ścierne, regenerujące, do usuwania zarysowań, czyszczenia, pasty ochronne do karoserii, skóry, tworzyw sztucznych, gumy, szkła, reflektorów;

• Szampony samochodowe do wszystkich rodzajów mycia, w tym do nano-mycia;

• Anti-rain - środki hydrofobowe, środki czyszczące;

• Płynne szkło Soft99, nanoceramika, powłoki na bazie ciekłego szkła;

• Powłoki ochronne do skóry dla salonów samochodowych;

• Akcesoria, Mikrofibra;

• Środki czyszczące do wszystkich typów powierzchni;

• Środki do pielęgnacji silnika, tarcz, karoserii, plastiku, wnętrza, szkła, reflektorów, opon.

Za pomocą tych produktów możesz przedłużyć żywotność lakieru samochodowego, nadać mu właściwości hydrofobowe i połysk, a także samodzielnie pozbyć się zadrapań na karoserii. W asortymencie Soft99 znajduje się 255 kolorów kredek. Dla właścicieli samochodów, którzy są przyzwyczajeni do robienia wszystkiego samodzielnie, firma oferuje akrylowy lakier samochodowy w puszkach pod ciśnieniem, a także lakier, gradator i podkłady do karoserii i plastikowego zderzaka. Farby samochodowe Soft99 dobrze przylegają do podłoża, podobnie jak emalia fabryczna, praktycznie nie blakną, nie wymagają suszenia, a po wyschnięciu dają się polerować. Wszystkie kolory odpowiadają kolorom fabrycznym.

Wszystkie produkty Soft99 są produkowane w tym samym segmencie technologicznym- oznacza to w praktyce, że firma nie sygnuje produktów, które w jakiś sposób odbiegają pod względem jakości lub określonej polityki cenowej. Niektóre produkty Soft99 nie mają odpowiedników i są produkowane tylko przez Soft99. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości środków do pielęgnacji samochodu oraz produktów do ochrony lakieru, opon, skórzanych elementów wykończeniowych i tworzyw sztucznych, to powinieneś zwrócić uwagę na Soft99.