Czwartek, 13 czerwca 2024

Work Stuff

10 maja 2021

Work Stuff to dystrybutor akcesoriów i przyborów do pielęgnacji samochodów. Firma została założona w Polsce w 2017 roku.

Oferta

Szczotki Work Stuff są przeznaczone do czyszczenia zarówno nadwozia, jak i wnętrza każdego typu pojazdu. Linia Work Stuff oferuje nie tylko doskonałą wszechstronność, ale ich konstrukcja zapewnia doskonałą trwałość, oferując dużą odporność chemiczną. Firma oferuje produkty najwyższej jakości. Wyróżniająca się kolorystyka oraz logo, które pojawia się na większości produktów są podstawą marketingu. Firma Work Stuff współpracuje z wyselekcjonowanymi dostawcami z całego świata, a same produkty Work Stuff są dostępne w ponad 50 krajach na świecie. Wszystkie nasze produkty są poddawane licznym testom, zanim są kierowane do sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Szampony

Firma oferuje między innymi szampony samochodowe. Szampony są podzielone na gotowe i koncentraty szamponów (w postaci proszku lub płynu). Zgodnie z zasadą metody aplikacji, szampon można stosować do mycia bezdotykowego przy użyciu generatora piany oraz specjalnych zestawów piankowych z dyszami. Tego typu szampon może ochronić samochód przed działaniem promieni ultrafioletowych i soli, oczyścić go z żywicy, śladów owadów i innych zanieczyszczeń, „leczyć” mikropęknięcia.

Pasty

Pasta Work Stuff o odpowiednim przeznaczeniu pomaga zabezpieczyć chromowane części samochodu. Posiada funkcję antykorozyjną, która pozwala na tworzenie specjalnej warstwy na chromowanych elementach. Środek do polerowania opon służy do wytwarzania plastycznej gumy opon samochodowych. Sprawia, że mikropęknięcia są niewidoczne, a także chroni powierzchnię przed promieniami ultrafioletowymi. Pasty do pielęgnacji opon mają działanie ochronne, czyszczące i polerujące. Najpopularniejszym produktem firmy są pasty przeznaczone do pielęgnacji powłok lakierniczych. Za pomocą takich produktów można zabezpieczyć farbę przed brudem, wodą, plamami oleju itp., Ponieważ na powierzchni powstaje dodatkowa warstwa. Wiele powierzchni wewnątrz samochodu, w kabinie, wykonanych jest z tworzywa sztucznego. Często przyciągają się statycznie i zbierają kurz. Work Stuff oferuje specjalne lakiery, które działają antystatycznie, oczyszczają powierzchnie i nadają jej połysk. Pasty mogą być ścierne, niwelując uszkodzoną wierzchnią warstwę powłoki malarskiej i lakierniczej (rysy, plamy) oraz zabezpieczające. Ponadto w ofercie znajdziemy pasty płynne, stałe, kremowe lub w aerozolu. Płynne pasty są najmniej ekonomiczne.

Idea

Ideą firmy jest zaoferowanie produktów, które są łatwe w codziennym zastosowaniu, tak aby mogli z nich korzystać wszyscy - od amatorów po profesjonalistów. Wyróżniają się skutecznością, ale także przyjemnym zapachem, dzięki czemu zyskały uznanie wśród wszystkich klientów. Wyselekcjonowane składniki użyte do ich produkcji odpowiadają za ich wysoką skuteczność w rozwiązywaniu konkretnych problemów z zakresu pielęgnacji i ochrony auta. Każdy oferowany produkt rozwiązuje konkretny problem, jest łatwy w użyciu i ma przystępną cenę. Dzięki łatwej i czytelnej instrukcji może z nich korzystać każdy, nawet niedoświadczony właściciel samochodu. Skuteczność kosmetyków to efekt szczegółowych badań przeprowadzonych w laboratorium oraz licznych testów przeprowadzanych przez kierowców. Ogromna oferta produktów to też akcesoria do codziennej pielęgnacji samochodu, takie jak froterki, szmatki z mikrofibry oraz inne produkty niezbędne do mycia samochodu i utrzymywania go w czystości. Work Stuff dystrybuuje swoje produkty w kilkunastu państwa Unii Europejskiej.