Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Cleantech

6 maja 2021

Kosmetyki samochodowe Cleantech przeznaczone są jednakowo dla indywidualnych użytkowników, jak też, jeśli chodzi o salony i warsztaty samochodowe. Wysoka jakość produktów, unikalna formuła i olbrzymi wybór, sprawiły, że kosmetyki samochodowe sygnowane przez Cleantech zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach Europy. Wartością marki jest dbałość o wysoką jakość wszystkich oferowanych produktów, a także dbałość o bezpieczeństwo, tak czyszczonej powierzchni, jak też użytkownika. Wszystkie spełniają wyśrubowane standardy unijne i międzynarodowe i mają odpowiednie certyfikaty jakości.

Każdy właściciel samochodu stara się, aby jego samochód wyglądał zadbany i zachował nienaganny wygląd tak długo, jak to możliwe. To właśnie dla właścicieli samochodów Cleantech oferuje środki czyszczące, detergenty, środki ochronne, środki do polerowania i chemikalia.

Szampony samochodowe sygnowane przez Cleantech nabłyszczają powierzchnie i chronią ją przed zarysowaniami, doskonale usuwają zabrudzenia, ponieważ zawiera środki powierzchniowo czynne. Tworzenie piany w szamponach samochodowych jest zwiększone w porównaniu z detergentami używanymi w gospodarstwie domowym. Szampony przeznaczone są do mycia ręcznego oraz do mycia bezdotykowego przy użyciu generatora piany, oraz specjalnych zestawów piankowych z dyszami. Szampon Cleantech jest w stanie ochronić samochód przed działaniem promieni ultrafioletowych i soli, zmyć smołę, ślady owadów i innych zanieczyszczeń oraz „wyleczyć” mikropęknięcia.

Lakiery doskonale nadają się do odnawiania i rozjaśnienia koloru. Z kolei pasty Cleantech do szkła skutecznie czyszczą powierzchnię i pozwalają uzyskać nieskazitelną czystość i przejrzystość. Pasty usuwają uszkodzoną wierzchnią warstwę lakieru (zadrapania, plamy) i tworzą warstwę ochronną. Ułatwiają też mycie samochodu, a ich teflonowa podstawa pozwala chronić karoserię samochodu przed niepożądanymi naturalnymi wpływami przez sześć miesięcy. Produkowane przez Cleantech kremowe lakiery zawierają wosk połączony z silikonem. Z kolei pasty w aerozolu znakomicie zachowują estetyczny wygląd auta. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane do obsługi pojazdów eksploatowanych w dowolnych warunkach klimatycznych. Cechuje je wysoki stopień wydajności i niezawodności.

Wysoką wydajność wszystkich systemów, zespołów i mechanizmów gwarantuje z kolei chemia samochodowa Cleantech. Chemia samochodowa produkowana przez Cleantech jest podzielona na kilka grup, w zależności od przeznaczenia i zakresu (karoseria, silnik wewnętrzny, zewnętrzny i spalinowy). Chemia samochodowa do skrzyni biegów i silnika zapewnia eliminację wszelkich zanieczyszczeń z ich elementów wewnętrznych, w tym komory silnika i zespołu napędowego. Obejmuje aktywatory, elektrolity i specjalne środki czyszczące. Do wnętrza samochodu Cleantech poleca odświeżacze powietrza, środki do czyszczenia krzeseł i tekstyliów, obróbkę powierzchni plastikowych i skóry. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziemy też wyjątkowe i bardzo skuteczne produkty przeznaczone do czyszczenia i prawidłowej konserwacji nadwozia.

• Masy uszczelniające do naprawy silników, szyb i karoserii;

• Specjalne materiały, masy uszczelniające i związki do ochrony ciała przed rdzą i innymi czynnikami zewnętrznymi;

• Penetranty (środki do zmiękczania i usuwania śladów rdzy);

• Klej do drobnych napraw karoserii.

• Preparaty do czyszczenia opon, detergenty do czyszczenia i obróbki szkła (przed zaparowaniem i tworzeniem się lodu), środki do polerowania karoserii i reflektorów itp.