Czwartek, 13 czerwca 2024

ADBL

27 kwietnia 2021

Każdy samochód, niezależnie od typu i modelu, wymaga starannej obsługi i starannej konserwacji, i tylko wtedy będzie służył swojemu właścicielowi przez długi czas. Wiele samochodów po pewnym czasie intensywnej eksploatacji może wymagać naprawy. Aby jednak jak najdłużej opóźnić moment kontaktu z salonem samochodowym lub stacją obsługi, eksperci zalecają regularne stosowanie nowoczesnych kosmetyków samochodowych.

ADBL to polska, już uznana marka na rynku kosmetyków samochodowych, która dała się poznać klientom jako producent wysokiej jakości środków do czyszczenia, a także akcesoriów i maszyn polerskich oraz środków do konserwacji lakieru. Charakterystyczną cechą wyróżniająca ADBL jest opracowanie wszystkich produktów sygnowanych przez tę markę – samodzielnie. Wszystkie oferowane kosmetyki zostały zaprojektowane i wyprodukowane wyłącznie na bazie autorskich koncepcji firmy. Wyróżnia je unikalna receptura i wysoki poziom bezpieczeństwa. To sprawiło, że kosmetyki ADBL zyskały taką dużą popularność wśród właścicieli samochodów.

Katalog zawiera wyłącznie oryginalne produkty z gwarancją producenta i certyfikatami zgodności z wysokimi europejskimi i międzynarodowymi standardami jakości. W bogatej ofercie znajdziemy między innymi szampony-środki czyszczące, które usuwają uporczywe zabrudzenia z żywicy, oleju, owadów oraz szampony samochodowe - używane do mycia samochodów (zawierają dodatki koncentrujące i nabłyszczające). Firma produkuje pasty do lakieru, do wnętrz - preparaty z dodatkiem środków chemicznych, przeznaczone do miejscowej obróbki, a także czyściki z gumy, plastiku, winylu które nadają nowy wygląd wnętrzu pojazdu - rozpuszczają ślady dymu tytoniowego, oleju, smoły. Oprócz tego firma ADBL dystrybuuje:

• środki do czyszczenia felg - chronią drogie kute lub aluminiowe felgi;

• płyny do mycia szyb - kompozycje do czyszczenia szyb, luster;

• środki przeciwdeszczowe - kompozycję nakłada się na suche szkło w celu poprawy widoczności przy złej pogodzie;

• pasty do szkła - szlifują drobne otarcia, rysy (używane również do polerowania reflektorów);

• konwertery rdzy - usuwają plamy korozyjne i przygotowują powierzchnię do malowania;

• ołówki woskowe - przeznaczone do maskowania rys i płytkich odprysków;

• środki do czyszczenia silników - środki do usuwania tłustych i zaolejonych pozostałości z silnika i skrzyni biegów.

Przy regularnym stosowaniu specjalne formuły chronią powierzchnie przed przedwczesnym starzeniem, ekspozycją na promieniowanie UV i pękaniem powierzchni. Są dostępne jako proszek, pianka, ciało stałe, płyn, pasta czy żel.

Osobną pozycją w ofercie firmy są kosmetyki, których zadaniem jest skuteczna pielęgnacja wnętrz. W sprzedaży są oddzielne produkty do czyszczenia tkanin, skóry lub skóry ekologicznej, do aplikacji na klamki, kierownice, panele. Większość produktów do pielęgnacji wnętrz zawiera ciekawe zapachy, które natychmiast wyeliminują zapach benzyny, spalin itp. Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że także koła samochodowe, a w szczególności tarcze kół, wymagają specjalnej ochrony. Dlatego ADBL przygotowała specjalne środki czyszczące i lakiery, stworzone specjalnie do czyszczenia takich części samochodowych jak zderzaki, kratki chłodnicy itp. Mowa o pastach polerskich i wszelkiego rodzaju środkach czyszczących, które najlepiej dobierać po zasięgnięciu opinii wykwalifikowanego specjalisty. Wszystkie produkty spełniają wysokie wymagania w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa, tak, jeśli chodzi o polskie, jak i międzynarodowe standardy.