Czwartek, 13 czerwca 2024

Fireball

5 maja 2021

Fireball to marka dobrze znana z innowacyjnego wykorzystania chemii dwutlenku krzemu (SiO2) i nanotechnologii w opracowywaniu produktów do pielęgnacji samochodów, które mają stanowić uzupełnienie nowoczesnych powłok ceramicznych. Od środków odkażających, takich jak produkty do usuwania plam wodnych i cząstek żelaza, po opcje konserwacji, które pozwalają na skuteczne uszczelnieniu, takie jak hydrofobowa pianka śnieżna i powłoka - Fireball oferuje najwyższej jakości produkty jednakowo dla profesjonalnych salonów i warsztatów, jak i fanów pielęgnacji samochodów. Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby harmonijnie współpracował z innymi produktami sygnowanymi przez Fireball. Gwarantując całościowe rozwiązanie dla wszystkich twoich potrzeb związanych z pielęgnacją samochodu.

Oprócz asortymentu konsumenckiego, Fireball oferuje produkty przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów, w tym wybór powłok ceramicznych dostosowanych do każdego budżetu. Seria powłok ceramicznych Fireball to jedne z najnowszych powłok na rynku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wytrzyma przez oczekiwany okres.

W ofercie firmy klienci znajdą też kosmetyki samochodowe różnego przeznaczenia. Atrakcyjny wygląd karoserii zapewniają wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki samochodowe. Główną funkcją kosmetyków samochodowych od Fireball jest skuteczne usuwanie zabrudzeń i kurzu z karoserii oraz tworzenie ochrony przed niekorzystnymi wpływami zewnętrznymi (opady, kwasy i sole, uszkodzenia mechaniczne). Środki czyszczące Fireball są przeznaczone do szkła, felg, winylu, gumy i plastiku i usuwania rdzy.

Szampony samochodowe w ofercie firmy dostępne są w czystej, gotowej postaci, jak i do rozcieńczeniu wodą. Mycie auta szamponem Fireball pozwoli nie tylko na uzyskanie czystej powierzchni - szampon zawiera substancje, które dodatkowo chronią powłokę karoserii. Szampony z woskiem chronią organizm przed czynnikami żrącymi, ułatwiają późniejsze polerowanie. Z kolei pasty Fireball są w stanie nie tylko polerować powierzchnie samochodowe i nadać połysk zwietrzałym powierzchniom. Dodatkowo czyszczą plamy oleju i rdzę, wygładzają drobne zadrapania i mają działanie odporne na wodę i brud. Pasty chronią karoserię przed agresywnymi wpływami środowiska. Pasty Fireball są niezastąpione w przypadkach, gdy trzeba oczyścić zmatowiałe i zwietrzałe powierzchnie lakierowane, zabrudzenia, zarysowania, wady lakieru. Po zastosowaniu takiej pasty powierzchnie można malować bez dodatkowej obróbki.

Środki do pielęgnacji części plastikowych w kabinie pasażerskiej są niezbędne do ogólnej pielęgnacji wnętrza samochodu. Dzięki nim matowe i wyblakłe plastikowe elementy zyskują nowy wygląd. Specjalistyczne produkty Fireball wnikają głęboko w powierzchnię, nie pozostawiają śladów tłuszczu i działają antystatycznie. Zapobiegają skrzypieniu i zgrzytaniu części. Ponadto mogą być stosowane do czyszczenia wszelkiego rodzaju zewnętrznych i wewnętrznych tworzyw sztucznych i gum. W ofercie firmy znajdziemy też produkty kombinowane, które są połączeniem detergentów do szybkiego czyszczenia elementów plastikowych i tapicerki wnętrza samochodu. Usuwają ślady oleju, smaru, nikotyny i innych zanieczyszczeń. Doskonale nadają się do czyszczenia i pielęgnacji wyrobów skórzanych w samochodach - nadają skórze miękkość i elastyczność. W ofercie znajdziemy też specjalne pianki detergentowe, środki przeciwmgielne, szampony, a także specjalny „środek przeciwdeszczowy” do pielęgnacji szkła. Wszystkie produkty mają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość.