Czwartek, 13 czerwca 2024

FoX Protect

26 kwietnia 2021

Fox Protect to polska marka zajmująca się dystrybucją kosmetyków autodetailingowych, które doskonale nadają się do pielęgnacji, czyszczenia oraz ochrony powierzchni samochodu. W ofercie firmy znajdziemy bogaty wybór wszelkich produktów zaprojektowanych do czyszczenia samochodów. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza kosmetyki pielęgnacyjne oraz powłoki ochronne sygnowane przez tę firmę. Jakość sprawia, że kosmetyki są doceniane jednakowo przez odbiorców indywidualnych, jak też warsztaty samochodowe oraz profesjonalistów.

W ofercie znajdziemy między innymi szampony samochodowe, lakiery, środki czyszczące i inne detergenty do samochodów - wszystko do mycia bezdotykowego. Firma dystrybuuje także elementy wyposażenia: myjki ciśnieniowe, systemy uzdatniania wody i sprężarki powietrza.

Miłośnicy samochodów doskonale wiedzą, że aby pojazd był niezawodny i sprawny, potrzebuje odpowiedniej regularnej konserwacji. Kosmetyki samochodowe powinny być profesjonalne jak każdy inny kosmetyk i wszelkie inne środki czystości i detergenty. Jest to szczególnie ważne w przypadku samochodu. Opady atmosferyczne, sól na drogach zimą i inne czynniki działające na powierzchnie lakieru, powodują korozję metalu, starzenie się plastiku i gumy, a jednym środkiem zapobiegawczym są profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji lakieru. Co ważne, po kompleksowej pielęgnacji i oczyszczeniu auta szamponem i pastą samochodową. Ten nie tylko będzie wyglądał czysto, ale dzięki profesjonalnym detergentom Fox Protect do pielęgnacji - auto będzie chronione przed negatywnymi czynnikami takimi jak kurz czy brud.

W ofercie chemii samochodowej firmy znajdują się środki do czyszczenia silników przed korozją, brudem, kamieniami i innymi drobnymi pierwiastkami. Taka chemia i kosmetyki samochodowe pozwolą właścicielowi wyczyścić całą szybę bez pozostawiania smug za pomocą serwetek z mikrofibry i papierowych. W ofercie klienci znajdą też chemię samochodową stworzoną specjalnie do usuwania śladów owadów.

Wszystkie produkty do pielęgnacji samochodu sygnowane przez Fox Protect mają za zadanie pomóc właścicielowi dbać o pojazd i przedłużać jego żywotność. Wszystkie produkty do pielęgnacji samochodu w ofercie firmy można podzielić na oddzielne kategorie, zgodnie z ich przeznaczeniem:

• Środki w postaci środków czyszczących do układów smarnych, olejowych i paliwowych.

• Detergenty radzą sobie z plamami bitumicznymi, pozostałościami wosku, a także przylegającymi owadami. Dotyczy to również uniwersalnych oczyszczaczy biologicznych.

• Produkty pomocnicze, które obejmują różne nanopowłoki lakier lub farby.

• Środki ochronne, w tym środki smarne i ochronne o wysokiej skuteczności.

Przy odpowiednim doborze środków skutecznie i co najważniejsze szybko poradzimy sobie z zabrudzeniami, a także innymi wadami powierzchni samochodu. Ich skład jest całkowicie bezpieczny dla powłok zewnętrznych wykonanych z lakierów i farb, a także może być stosowany we wnętrzach samochodów. Nie są w nich stosowane żadne agresywne substancje. Nie podrażniają skóry dłoni nawet po długotrwałym stosowaniu i są praktycznie bezwonne. Już po pierwszym nałożeniu usuwają wszelkie zabrudzenia z różnych powierzchni. Cechuje je łatwa i ekonomiczna aplikacja. Są w stanie przywrócić fakturę i kolor lakieru, a także tapicerkę sufitów i siedzeń, gumę i plastik.

To najwyższej jakości lakiery samochodowe, akcesoria do mycia i polerowania, szampony i politury samochodowe, produkty do karoserii, produkty niezbędne do pielęgnacji wnętrza auta, a także te przeznaczone do opon i felg. W ofercie znajdują się również produkty, które pomagają w pielęgnacji lusterek.