Środa, 24 lipca 2024

Furniture Clinic

29 kwietnia 2021

Furniture Clinic została założona w 2004 roku przez zespół ojca i syna Keitha i Bena Staerck, a obecnie jest prowadzona przez Bena, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego.

Firma wykorzystuje najnowocześniejszą własną technologię do opracowywania i testowania nowych produktów do czyszczenia, odnawiania i naprawy wyrobów skórzanych, drewnianych i tkanin oraz mebli. Produkty są wytwarzane w fabryce firmy w Burnopfield w hrabstwie Durham, a następnie transportowane do klientów B2B i B2C w Wielkiej Brytanii oraz w odległych rejonach Azji i Stanów Zjednoczonych.

Oferta obejmuje zarówno zestawy do pielęgnacji posprzedażnej, jak i niestandardowe środki czyszczące i ochraniacze na rynek mebli, motoryzacji, jeździectwa, torebek i obuwia. W 2014 roku wyeksportowano łącznie 150000 sztuk.

Furniture Clinic od wielu lat zajmuje się produkcją środków do czyszczenia mebli. Kluczem do sukcesu Furniture Clinic jest jakość produktów. Tworzenie światowej klasy produktów było misją firmy od samego początku.

Firma zajmuje się produkcją najwyższej jakości produktów do pielęgnacji i naprawy skóry, tkanin i drewna. Każdy produkt, czy jest to jeden ze specjalistycznych zestawów do naprawy skóry, barwników do skóry, czy też środki czyszczące i odżywki, został rygorystycznie przetestowany przez profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy naprawiasz skórzaną kanapę, poprawiasz wyblakłe lub zniszczone wnętrze samochodu, czy usuwasz plamę ze skóry, masz pewność, że w ofercie firmy znajdziesz idealny produkt do twoich potrzeb.

Linia produktów do pielęgnacji skóry obejmuje kompletny zestaw do naprawy skóry, który został zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie, a także zestaw do pielęgnacji skóry i zestaw do koloryzacji skóry. Produkty do czyszczenia i pielęgnacji tkanin oferują szeroką gamę korzyści i odpowiadają różnorodnym, unikalnym potrzebom, ale wszystkie objęte są tą samą niezawodną gwarancją jakości Furniture Clinic. Do najlepiej sprzedających się produktów należą: szeroki wybór środków do czyszczenia i ochrony tkanin, łatwe w aplikacji odplamiacze, aplikatory do czyszczenia tkanin oraz nasza kolorowa kolekcja farb i barwników do tkanin. Produkty do pielęgnacji i naprawy tkanin mogą mieć wiele zastosowań i są w stanie usuwać najtrudniejsze plamy i plamy z mebli, wnętrz samochodów i ciężarówek, torebek, obuwia, dywanów.

Środki do czyszczenia drewna, kompatybilne z każdą drewnianą powierzchnią, stanowią rozwiązanie przywracania oryginalnego wyglądu drewnianych mebli. Oprócz produktów do pielęgnacji drewna, firma oferuje także wosk pszczeli, gotowany olej lniany i własną mieszankę olejów do mebli. Obecnie firma oferuje produkty w następujących kategoriach:

Środek do czyszczenia i pielęgnacji skóry - Szeroki wybór produktów do pielęgnacji skóry do czyszczenia, ochrony i odświeżania wszystkich rodzajów skóry. Popularnym produktem w tej kategorii jest środek do czyszczenia skórzanych sof.

Naprawa skóry - Szeroki wybór produktów do naprawy skóry, które pomogą ci rozwiązać typowe problemy ze skórą. W tej linii znajdują się produkty do naprawy, zadrapań i utraty koloru, takie jak zestaw do naprawy skóry.

Renowacja skóry - polecane jeśli chcesz przywrócić kolor sofie lub fotelikom samochodowym. Krem do renowacji skóry jest w tej sekcji najpopularniejszym produktem, ponieważ z łatwością przywraca kolory wszystkim rodzajom skóry i jest dostępny w wielu kolorach.

Leather Dye - To pełna gama produktów do barwienia skóry. W tej sekcji klienci znajdą też specjalistyczne produkty do pielęgnacji zamszu. Suede Protector usuwa wszelkie plamy z płynów z dowolnego zamszu.