Czwartek, 13 czerwca 2024

ZviZZer

28 kwietnia 2021

ZviZZer to niemiecki producent profesjonalnych materiałów do polerowania samochodów. Produkty marki są rozpowszechnione we wszystkich w krajach UE.

Zalety

Główną różnicą w stosunku do innych marek na rynku jest „indywidualen podejście do procesów produkcyjnych”. Sami właściciele marki aktywnie angażują się w proces produkcji i doskonale zdają sobie sprawę z atutów ich produktów. Zvizzer posiada własne centrum szkoleniowe w Hiszpanii, w którym co najmniej dwa razy w roku (wiosną i jesienią) odbywają się seminaria dla przedstawicieli handlwoych z całej Europy. ZviZZer promuje ideę „globalnej rodziny detali stycznych sprzedawców”, w skład której wchodzą tylko ci, którzy podzielają zasady marki: najwyższy poziom usług i jakość za odpowiednie pieniądze. Tarcze polerskie, pasty i ceramika ZviZZer cechują się najwyższą jakością. Cała linia produktów jest wytwarzana wyłącznie w Niemczech. Skład past ZviZZer jest utrzymywany w tajemnicy. Koła piankowe są wykonane ze specjalnej gumy piankowej i na rynku nie ma odpowiednika pod względem jakości.

Pasty

Pasty tej firmy zapewnia wysoki stopień cięcia, usuwania hologramów, doskonałe wykończenie i długotrwałą ochronę. Pasty cechują się długotrwałą syntetyczną ochroną z doskonałym efektem hydrofobowym (od 6 do 12 miesięcy w zależności od użytkowania i pielęgnacji). W połączeniu z tymi pastami można zastosować każdy pad polerski ZviZZer, od najbardziej agresywnego po ultra miękką piankę. Pakiet dobierany jest w zależności od stanu lakieru, stopnia zniszczenia i pożądanego efektu. W razie potrzeby na obrobioną powierzchnię można nałożyć dowolny naturalny lub syntetyczny wosk, uszczelniacze, glazurę itp. Unikalna i specyficzna receptura pasty zapewnia wysoką wydajność i znaczne oszczędności czasu, ale wymaga nieco wyższych szybkości podawania i krótszych czasów pracy niż podstawowy asortyment past. Z kolei ZviZZer Paint Ceramic Coat to najtwardsza hybrydowa twarda powłoka silikonowo-polimerowa, która została opracowana w celu optymalnej i trwałej ochrony powierzchni lakierowanych przy umiarkowanym obciążeniu roboczym. Struktura matrycy molekularnej tworzy cienką jak opłatek warstwę antyadhezyjną, która jest mocna i twarda. Cząsteczki o wysokiej wydajności łączą się chemicznie z powierzchnią i osadzają się na porach lakieru. Po utwardzeniu tworzą warstwę ochronną o wysokim połysku. Ten bardzo prosty sposób optymalizacji powierzchni chroni farbę przed uszkodzeniami, takimi jak utlenianie, sól, kwasy i owady. Dzięki pokryciu ZviZZer Paint Ceramic Coat warstwa lakieru bezbarwnego staje się twardsza i odporna na zarysowania (ok. 60-65%) niż konwencjonalne farby, dzięki wysoce wydajnym cząsteczkom. Nawet jeśli myjesz pojazd tylko ręcznie, z czasem pojawią się oznaki zużycia. Dzięki powłoce ceramicznej ZviZZer Paint ich wpływ jest minimalny. Takie pasty zapobiegają korozji i kwasom o pH w zakresie 3-12. Gwarantują, że pomalowane powierzchnie zachowają swój pierwotny wygląd przez długi czas. Produkt przylega bezpośrednio do cząsteczki koloru, poprawia właściwości odpychania zabrudzeń powierzchni i tworzy niezwykle cienką warstwę antyadhezyjną. Wszystkie produkty sygnowane przez tę firmę przez wiele lat zachowują swoje pierwotne, fabryczne właściwości. Spełniają też wysokie standardy, które są wymagane przy dystrybucji tego typu produktów w Unii Europejskiej czy Stanach Zjednoczonych. Firma przykłada olbrzymią wagę do ochrony środowiska naturalnego, dlatego większość procesów produkcyjnych jest wykonywana z maksymalnym uwzględnieniem dla kondycji środowiska.