Środa, 24 lipca 2024

ZviZZer One Polish - pasta polerska AiO All in One

7 maja 2021

Nowoczesne, oparte na wodzie pasty polerskie ZviZZer zostały zaprojektowane do szerokiej gamy specyficznych zastosowań lakierniczych. W połączeniu ze skoordynowanymi padami polerskimi i ich różnymi właściwościami ściernymi można osiągnąć optymalne wyniki w zakresie polerowania. Dokładna ilość i jednorodny rozmiar nowego ziarna ściernego z tlenku glinu w emulsji oznacza znaczną różnicę w porównaniu z tradycyjnymi pastami. Niemiecka jakość to gwarancja najwyższej jakości produktu.

Opis

ZviZZer ONE Polish to wyjątkowy produkt, który nie ma swojego odpowiednika na rynku. To niezależny, innowacyjny produkt nowej generacji. Pasta zapewnia wysoką wydajność, jeśli chodzi o usuwanie hologramów, doskonałe wykończenie i długotrwałą ochronę. ONE Polish by ZviZZer pozwala skrócić czas pracy nawet o połowę. Pasta łączy w sobie najlepsze właściwości past polerskich Zvizzer, a mianowicie:

• zdolność polerowania zbliżona do past do Heavy Cut;

• obróbka antyhologramowa podobna do Fine Cut - długotrwała

syntetyczna ochrona z doskonałym efektem hydrofobowym (od 6 do 12 miesięcy, w zależności od eksploatacji i konserwacji)

W połączeniu z pastą można użyć dowolnego padu polerskiego ZviZZer. Powinien być on dobierany w zależności od stanu lakieru, stopnia zniszczenia i efektu, jaki chcemy osiągnąć. W razie potrzeby na obrobioną powierzchnię można nałożyć dowolny naturalny lub syntetyczny wosk, uszczelniacze lub glazurę. Unikalna i specyficzna receptura pasty zapewnia wydajność i znaczne oszczędności czasu, ale wymaga nieco wyższych szybkości podawania.

Zalety

One Polish to produkt 3 w 1: nabłyszcza, chroni lakier od 6 do 12 miesięcy i daje ładne błyszczące wykończenie. Jest przeznaczona dla warsztatów lakierniczych, gdzie istnieje potrzeba skrócenia czasu pracy, przy zachowaniu odpowiedniej wydajności i ostatecznego efektu. Doskonale sprawdza się też, jeśli chodzi o indywidualnych użytkowników. Pasta umożliwia usuwanie zarysowań i jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami farb. Nie jest to klasyczna „wykańczająca” pasta z krótkotrwałą ochroną, jaką można znaleźć na rynku, a właściwie polerka o znacznej mocy korekcyjnej, pięknym wykończeniu i długotrwałej ochronie.

Zastosowanie

Zawsze używaj czystej gąbki polerskiej, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni. Biorąc pod uwagę swój specyficzny skład i imponującą wydajność, która pozwoli zaoszczędzić czas, One Polish należy nakładać nieco szybciej, niż inne tego typu pasty. Na początku należy energicznie wstrząsnąć butelką. Umieść odpowiednią ilość pasty na padzie. Równomiernie rozsmarować ją i stosować przy niskich obrotach (przy obracaniu: ok. 1000 obr / min). W dalszych etapach pracuj na średnich obrotach (przy obrotach: ok. 1700 obr / min) z lekkim naciskiem. Po zakończeniu polerowania obszaru wytrzyj miejsce szmatką z mikrofibry. Najczęściej z pastą używa się padów ZviZZer Orange (Medium Cut) lub ZviZZer Yellow (Fine Cut). Podczas polerowania szczególną uwagę zwróć na krawędzie, które powinny być odpowiednio i dobrze zabezpieczone. Nigdy nie zaczynaj pracy od średnich czy wysokich prędkości. Polerowanie musisz rozpocząć na niskich obrotach i zwiększać je w miarę postępów w pracy. Kiedy uzyskasz już wymagany efekt, ponownie zredukuj obroty i jeszcze raz wykonaj dodatkowe przejazdy po lakierze, tym razem nie stosując docisków. Jakość wykonania zawsze oceniaj pod światłem. Tylko wtedy możesz uzyskać pewność, że polerowanie zostało wykonane prawidłowo i równomiernie. Nie pracuj na obszarze większym niż 6x do 8x rozmiar pada.