Piątek, 1 marca 2024

Nissan Qashqai uznany za "najbardziej niezawodny samochód w Wielkiej Brytanii

27 marca 2023

Share

  • Facebook
  • Twitter

Cieszący się dużą popularnością Nissan Qashqai zwyciężył w corocznym badaniu niezawodności przeprowadzonym przez szanowaną organizację konsumentów Which?

Brytyjski crossover uzyskał rzadko spotykaną pięciogwiazdkową ocenę niezawodności, a eksperci chwalą praktyczność, niezawodność i rodzinną atrakcyjność samochodu. Wynik został opracowany na podstawie opinii 50 000 brytyjskich kierowców.

"Niezawodność jest często cechą numer jeden, której ludzie szukają przy zakupie któregokolwiek z naszych pojazdów" - powiedział Andrew Humberstone, dyrektor zarządzający Nissan Motor (GB) Ltd.

"Uzyskanie poparcia w tej dziedzinie od niezależnej i rygorystycznej organizacji, jaką jest Which? - nie wspominając o 50 000 konsumentów - jest mile widzianym poklepaniem po plecach dla wszystkich w Nissanie, którzy pracują nad zapewnieniem niezawodności każdego dostarczanego przez nas samochodu".

Wynik badania jest dla Nissana wisienką na torcie, ponieważ zbudowany w Sunderland Qashqai był najlepiej sprzedającym się nowym samochodem w Wielkiej Brytanii w 2022 roku.

Alan Johnson, wiceprezes ds. produkcji w zakładzie Nissan Sunderland, dodał: "Jesteśmy dumni z budowy modelu Qashqai i absolutnie zachwyceni jego ciągłym sukcesem wśród klientów.

"To ogromna satysfakcja wiedzieć, że produkujemy nie tylko ulubiony samochód Brytyjczyków, ale także najbardziej niezawodny.

"Ta nagroda jest prawdziwym świadectwem ciężkiej pracy, poświęcenia i wiedzy naszego 6-tysięcznego zespołu tutaj w Sunderland, jak również naszych doskonałych partnerów z łańcucha dostaw".