Piątek, 1 marca 2024

Mu by Peugeot - innowacyjne doświadczenia z wynajmu samochodów.

1 maja 2022

Udostępnij Facebook Twitter

Rewolucyjny program wynajmu "Mu by Peugeot", który w ciągu ostatniego roku był pilotowany w kilku miejscach w Wielkiej Brytanii, będzie stopniowo wprowadzany na terenie całego kraju. Ten wyjątkowy program umożliwia wypożyczanie szerokiej gamy pojazdów, od rowerów i skuterów po samochody Peugeot, w tym samochody osobowe, sportowe coupe, kabriolety, SUV-y, Crossovery, MPV, a nawet vany. W ofercie znajdzie się również całkowicie elektryczny Peugeot iOn, którego koszt wynajmu na pół dnia wynosi zaledwie 30 funtów. Dzięki temu klienci będą mogli przekonać się o zaletach całkowicie elektrycznego pojazdu w dogodnym dla siebie momencie i w dogodnych dla siebie okolicznościach.

Program Mu by Peugeot był początkowo testowany we Francji, a następnie został wprowadzony pilotażowo w wielu krajach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii w 2010 r., w tym samym roku, w którym Peugeot obchodził swoje 200. urodziny. Pilotażowe punkty sprzedaży znajdowały się w salonach Peugeot w Chiswick w Londynie i Temple Gate w Bristolu. W fazie III system Mu by Peugeot został wprowadzony w wielu salonach w celu zwiększenia komfortu korzystania z wypożyczalni.

System wymaga od klientów dokonywania rezerwacji online lub za pośrednictwem aplikacji na iPhone'a z wykorzystaniem punktów Mu, które można nabyć online i wymienić na wynajem samochodów z szerokiej oferty wypożyczalni.

Mu to atrakcyjna oferta, dzięki której każda osoba powyżej 18 roku życia może wypożyczyć pojazd po tych samych, rozsądnych cenach. Ceny obejmują ubezpieczenie, a w przypadku wypożyczalni skuterów nawet kask i kurtkę.

Ten innowacyjny system z pewnością sprawi, że więcej osób usiądzie za kierownicą pojazdu elektrycznego, co pozwoli im wypróbować jego zalety w wolnej chwili, a także umożliwi przemieszczanie się podczas jednodniowych wizyt w nowym miejscu, czy to na rowerze na wsi, czy też w kabriolecie wzdłuż plaży w gorący letni dzień - o ile w ogóle taki będzie.