Czwartek, 13 czerwca 2024

Największe świąteczne zmartwienia podróżnych ujawnione

25 lutego 2023

Share

  • Facebook
  • Twitter

Jedna na sześć osób sprzeczała się ze swoim partnerem o to, kto będzie wyznaczonym kierowcą w okresie świątecznym, wynika z nowego badania.

Sondaż przeprowadzony wśród 2,000 kierowców wykazał, że inne świąteczne bolączki obejmują kierowców siedzących z tyłu, opuszczanie imprez na czas i frustrację przy próbie skutecznego podążania za wskazówkami.

Próba skoncentrowania się podczas jazdy w złej pogodzie i kto zostaje obarczony napełnianiem pojazdu paliwem lub ładowaniem może również okazać się dzieląca.

W odpowiedzi na to, firma heycar, która zleciła badanie, wprowadziła "Pre-Sup" - umowę do pobrania, w której pary zobowiązują się do wykonywania swojej części jazdy podczas wakacji.

Odwiedzanie bliskich pojawiło się jako główny powód, aby wskoczyć do samochodu w ten Yuletide, a następnie zakupy świąteczne i świąteczne działania, takie jak jazda na łyżwach.

Silne pragnienie kierowców, by ponownie połączyć się z bliskimi, sprawi, że podczas świąt przejadą średnio 92 mile.

W sumie 44 mile zostaną pokryte tylko po to, aby znaleźć ten idealny prezent, a 33 mile zostaną podsumowane zbierając przepisy na świąteczny obiad.

Ale 75 procent uważa, że ich samochód jest niezbędny w zapewnieniu ich plany świąteczne iść do przodu gładko.

I z planowanych strajków kolejowych w grudniu, świąteczne kierowcy wydają się niezrażony mimo potencjalnego zwiększonego ruchu, jak 68 procent spodziewa się jeździć tyle samo, jak robią co Boże Narodzenie.

Silne pragnienie kierowców, aby połączyć się z bliskimi, spowoduje, że będą oni prowadzić średnio 92 mile w czasie świąt.

Łącznie 44 mile zostaną pokryte tylko po to, aby znaleźć ten idealny prezent, a 33 mile zostaną podsumowane zbierając przepisy na świąteczny obiad.

Ale 75 procent uważa, że ich samochód jest niezbędny w zapewnieniu ich plany świąteczne iść do przodu gładko.

I z planowanych strajków kolejowych w grudniu, świąteczne zmotoryzowanych wydają się niezrażony mimo potencjalnego zwiększonego ruchu, jak 68 procent spodziewa się jeździć tyle samo, jak robią co Boże Narodzenie.