Piątek, 1 marca 2024

Przedstawiamy przenośną ładowarkę do pojazdów elektrycznych

12 kwietnia 2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter

Firma ZipCharge, ekspert w dziedzinie przenośnego ładowania pojazdów elektrycznych, przyspiesza plany masowej produkcji swojego pierwszego produktu - rewolucyjnej przenośnej ładowarki do pojazdów elektrycznych, dzięki której każdy może naładować swój pojazd elektryczny, gdziekolwiek zaparkuje.

Mianowanie globalnego specjalisty ds. wzrostu i inwestycji, firmy Mouve and Co, jest kamieniem milowym w realizacji misji ZipCharge, polegającej na demokratyzacji własności pojazdów elektrycznych.

Firma Mouve and Co jest uznanym liderem w doradzaniu szybko rozwijającym się firmom w sektorach zrównoważonego rozwoju i mobilności.

Lekki bank energii ZipCharge Go jest wielkości kompaktowej walizki na kółkach i może być ładowany w domu lub w innym miejscu przy użyciu standardowej wtyczki domowej.

Korzystając z wysuwanego uchwytu, użytkownik może dojechać do miejsca, w którym zaparkował samochód i podłączyć go do portu ładowania, uzyskując zasięg do 20 mil (wystarczający do codziennego dojazdu do pracy) w ciągu nieco ponad 30 minut.

Podobnie jak Peloton i inni pionierzy sprzętowi, ZipCharge będzie oferować swój sprzęt jako usługę. Ładowarki będzie można kupić na własność lub w abonamencie już za 49 funtów miesięcznie.

"Naszą misją jest uczynienie własności pojazdów elektrycznych dostępną dla wszystkich, usunięcie wszelkich barier dla właścicieli przechodzących na pojazdy elektryczne" - powiedział Jonathan Carrier, współzałożyciel ZipCharge.

"Ta nominacja jest kluczowym elementem strategii rozwoju ZipCharge, ponieważ zbliżamy się do daty wprowadzenia do sprzedaży przenośnej ładowarki Go.

"To także impuls dla naszych ambitnych planów rozwoju nowych produktów, które pomogą przekształcić ekosystem EV, sprawiając, że posiadanie pojazdu elektrycznego stanie się możliwe dla każdego".